איך לקנות בגדי היריון מבלי לפשוט את הרגל?
צפיות: 1005 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
איך לקנות בגדי היריון מבלי לפשוט את הרגל? "בבטן" מציעה לך מגוון רחב של בגדים להריון במחירים אטרקטיביים

כל הריון מלווה בהתרגשות גדולה וציפייה לקראת הלידה ולקראת המציאות החדשה שתחל עוד מעט. את כבר מתכננת את הבגד שאתו יצא התינוק הרך מבית החולים, את הבגד שילבש לברית או לבריתה, את הבגד שילבש לסיבוב הראשון בעגלה ויש כאלה שגם מצליחות לדמיין את הבגד שילבש ליום הראשון בגן או בכיתה א'. בינתיים את מתמקדת בלבחור ריהוט לחדר, עריסה ומיטה, שידת החתלה, עגלה ובגדים - ונדהמת כמה כל אלה עולים. בתוך כל זה, הבגדים שלך כבר מתחילים להיות צפופים, את מבינה שעליך להתחיל לרכוש בגדים מתאימים – בגדי הריון. את חוששת מהוצאת סכומים גבוהים, שכן את יודעת שבגדי הריון משמשים לתקופה קצרה יחסית, בעוד שהגוף משתנה עם הזמן, כך שאת לא בטוחה שבגד שמתאים לחודש השלישי ימשיך לשמש אותך גם בחודש השמיני. חוץ מזה, כבר אין לך כוח להסתובב בין חנויות וקניונים, למדוד בגדים, להתרוצץ בין מדפים, להצטופף בתא מדידה קטן, ולהיגרר עם שקיות כל הדרך הביתה...

את מעוניינת באיכות כמו שהיית רגילה אליה, בנוחות, בגזרה שתחמיא לגופך החדש. את מעוניינת במבחר פריטים, כאלו שמתאימים לאירועים שונים, יומיומיים ומגונדרים, לבית ולעבודה, בצבעים שונים, ובקיצור – עליך לרכוש מלתחה כמעט חדשה. את שואלת את עצמך אם בכלל אפשרי לעבור למלתחה חדשה, כשברקע מרחפות כל ההוצאות הקשורות בלידה ובמציאות שאחריה.

חנויות אינטרנטיות המתמחות בבגדי הריון מכילות מידע מפורט באשר למידות גופך בתקופת ההיריון. בנוסף, חנויות אינטרנטיות מחזיקות מבחר גדול של בגדים מסוגים שונים (שמלות, מכנסים וחולצות) אשר יתאימו לצרכייך. היתרונות המרכזיים הגלומים בחנויות אלו הם חיסכון בזמן, חסכון באנרגיה ולרוב - גם חיסכון בכסף.

"בבטן" תאפשר לך להיראות טוב, עם בגדים מבד נמתח שישמשו אותך לאורך כל תקופת ההיריון, מבלי לפשוט את הרגל. "בבטן" מציעה לך מבחר גדול ומגוון של בגדי הריון במחירים אטרקטיביים, עם רכישה נוחה ומאובטחת. והבגדים - מגיעים עד אלייך. כל שנותר הוא... לחכות.
"בבטן" - http://babeten.co.il/
מאמרים מאת תום לביא
מאמרים נוספים מהקטגוריה
liran liran
טיפים לרכישת מקרן קול
חובבי המוסיקה בנינו יעידו כי האזנה למוסיקה אינה דומה לכל דבר אחר. מוסיקה מאפשרת לנו לשמוח להתרגש וגם לבכות
נכתב ע"י liran liran בקטגוריה הורות בתאריך 28.10.14
אביבה סרור בייגל
כיצד בוחרים משחק לילד?
בחנות המשחקים מול המגוון העצום, הצבעוני והמרתק של משחקים וצעצועים כולנו ניצבים עם השאלה כיצד לבחור משחק? מה המשחק המתאים? הנכון? מה שנקרא: "הכדאי" ביותר.
נכתב ע"י אביבה סרור בייגל בקטגוריה הורות בתאריך 13.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם תום לביא? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*