איך לחסוך ללא פשרות איכות עם שירותי ענן לעסקים
צפיות: 1418 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
אנו כבעלי עסקים נרצה להקיף את עצמנו בספקים איכותיים, ספקים אשר מספקים לנו את השירות הדרוש לנו תוך פיתוח תמידי של התחום ושיפור השירות. עולם המחשוב מתפתח ללא הרף, היום המילה האחרונה בתחום המשוב העסקי היא שירותי ענן לאחסון וניהול מידע. הענן הוא שרת וירטואלי באמצעותו ניתן לנהל טוב יותר את המידע וגם לשלם פחות, עם שירותי ענן תוכלו להפסיק להחזיק שרתים יקרים בחוות שרתים, את השרתים האלו יחליפו שרתים וירטואליים במתכונת הענן.

איך לבחור ספק שירותי מחשוב עסקי?

הענף מציע מבחר ספקים המציעים סוגים שונים של שירותי ענן בהיקף זה או אחר. חשוב להבין כי כל בעל עסק מביא עמו צרכים משלו, את שירותי המחשוב לעסק יש להתאים באופן אישי לצרכים ולציפיות של בעל העסק. הצעד הראשון לקראת שירותי מחשוב מודרניים הוא חיפוש ספק שמציע גם שירותי ענן. אם יש לכם כבר ספק מחשוב לעסק כדאי לברר עמו האם הוא מכיר את שירותי הענן ומה הוא יכול להציע לכם בתחום. אם ספק המחשוב שלכם אינו מציע שירותי מחשוב ענן מתקדמים צרו קשר ונשמח לסייע ולהסביר יותר.

עם שירותי ענן תצליחו ליהנות ממיטב שירותי המחשוב המתקדמים לעסקים תוך מינימום הוצאות כספיות. כאשר נחליף את השרתים הקיימים בשרתים וירטואליים המחיר יורד והשירות משתפר. המעבר למחשוב ענן מתבצע היום בכל רחבי העולם המערבי, מחשוב הענן הופך את העולם לכפר גלובלי בו תוכלו לייצור שיתופי פעולה עסקיים בכל רחבי העולם.

מעבר לשירותי ענן

יהיה זה צעד קדימה לקראת שירותי מחשוב טובים יותר במחיר נמוך יותר, יהיו לכם יכולות ויתרונות מחשוב מהם לא נהניתם בעבר. ממשק ההפעלה של מחשוב הענן ידידותי לשימוש, הוא מתאים לעבודה קבוצתית, עבודה מהבית, אבטחת מידע ועוד. שירותי ענן ניתן לקבל היום בישראל במתכונת של ספקים ציבוריים עולמיים ובמתכונת של ספקים עצמאיים קטנים. הספקים העצמאיים משתמשים בעצמם בספקים הציבוריים העולמיים או מספקים שירות VPS.

את ספק שירותי הענן שלכם תבחרו בהתאם למענה אותו הוא מספק לצרכים שלכם, להמלצות של לקוחות קיימים, להתרשמות אישית ולמחיר אותו הוא מציע.
מאמרים מאת אבי דוידי
עורך דין לדיני עבודה מסביר על פיטורין
עורך דין לדיני עבודה מסביר מתי הליך פיטורין הוא הליך חוקי ומתי מדובר בהפרת זכויות המאפשרת לכם פנייה אל עורך דין וקבלת פיצויים בהתאם.
פורסם בקטגוריה דיני עבודה בתאריך 31.01.16
טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
מידע חיוני לאלו המבקשים לפעול לרישום פטנט כקניין רוחני תחת שמם או לייצור של אב טיפוס, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דוידי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*