איך להרכיב תפריט קייטרינג לאירועים קטנים
צפיות: 1611 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
השלב הראשון לקראת הרכבת תפריט האוכל באירוע קטן מתחיל בהגדרת תקציב האירוע ואופי האירוע, ישנם אירועים קטנים המנוהלים תחת תקציב מצומצם אשר אינו מאפשר הוצאה כספית משמעותית בתחום הקייטרינג, אחרים מנצלים את הקהל המצומצם בכדי להציע אוכל גורמה יוקרתי. היום, ניתן יהיה למצוא שירותי קייטרינג לאירועים בטווחי מחירים משתנים, יש גם אפשרות ליהנות מאוכל טוב, טרי ואיכותי במחירים שווים לכל כיס.

מה קובע את עלות הקייטרינג?

כמו בכל תחום אחר, גם עסקי הקייטרינג מתמחרים את המנות בהתאם לעלויות של חומרי הגלם. רוב המנות הסטנדרטיות מתומחרות בצורה דומה וישנה אפשרות בחירה ביניהן, אך בעבור נתחי בשר מובחרים או חומרי גלם יקרים כמו פטריות כמהין או ארטישוק תתבקשו לשלם יותר. אם אתם מעוניינים להזמין קייטרינג לאירועים קטנים בתקציב מצומצם כדאי יהיה להשאיר את פטריות הכמהין ונתח הקצבים היוקרתי מחוץ לתפריט. אפשרויות זולות יותר וטעימות לא פחות תהיינה מנות של עוף, דגים ברוטב או דגים צלויים, ירקות עם קוסקוס, פסטות ועוד.

אלו מנות מתאימות לאירוע?

שלב הטעימות הוא השלב המהנה ביותר, גם אתם תוזמנו לטעימות לצורך התרשמות מהמנות בתפריט והרכבת התפריט לאירוע שלכם. אל פגישת הטעימות כדאי יהיה להגיע בקבוצה של כ-4 אנשים בכדי לקבל חוות דעת מלאה. המנות המתאימות לאירוע שלכם תהיינה המנות הטעימות ביותר, כאשר יש להתחשב בכלל האורחים ולהציע מנות מגוונות וגם מנות צמחוניות או דלות בקלוריות. לרוב, נהוג לשלב בארוחה דגים, מנות עוף, מנות בקר וגם סלטים לפתיחה. גם אם שתי מנות העוף מאוד טעימות לכם, כדאי יהיה לבחור רק אחת ולהעניק לאורחים את האפשרות לבחור בין מנת עוף לבין מנת דג או בשר בקר. קייטרינג לאירועים קטנים נהוג להזמין תוך שימוש בתפריט כשר.

מתי כדאי להזמין את הקייטרינג?

האוכל באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, חברת הקייטרינג זקוקה לזמן בכדי להיערך בהתאם ולהכין את המנות. בהתאם לכך, עליכם להזמין קייטרינג לאירועים קטנים במרכז וגם לאירועים גדולים בהקדם האפשרי. הקדימו לבצע את ההזמנה ולהשלים את הטעימות ותוכלו לישון בשקט ולהמשיך לקדם את הפקת האירוע לשלב הבא.
ניר שרמן
ניר שרמן
סקירות צרכנות בתחום העסקי והפרטי - הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם!
מאמרים מאת ניר שרמן
הרכבת תפריט קייטרינג בשרי – טיפים שימושיים
האוכל באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, כאשר בוחרים נכונה את התפריט ואת שילובי המנות האורחים ייהנו מאוד. קייטרינג בשרי לאירוע נחשב לבחירה כמעט בטוחה.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 09.09.14
10 עצות שימושיות לקראת השכרת לימוזינה או רכב יוקרה
רגע הכניסה של החתן והכלה אל האירוע הוא ללא כל ספק רגע מאוד מרגש, תוך השכרת לימוזינה תצליחו להפוך את הרגע הזה לבלתי נשכח.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 14.11.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דוד דרומר
חצוצרנית דתית בעידן המודרני
נגן החצוצרה הנודע לואי ארמסטרונג אמר בזמנו כי "מה שאנחנו מנגנים, זה החיים עצמם". 12 שנה לאחר שארמסטרונג שבק חיים, הגיעה לעולם התזה שלו. ולא סתם תזה,
נכתב ע"י דוד דרומר בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 27.08.14
shiri tayari
אירועים טעימים
במאמר זה נספק לכם את כל המידע על אירועים טעימים. אירועים מסוג זה הנם אירועים לכל מטרה במסגרתם ניתן לצרוך קייטרינג מכל הסוגים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 18.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*