איך להראות ולהרגיש טוב בבגדי היריון?
צפיות: 1325 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
איך להראות ולהרגיש טוב בבגדי היריון?
"בבטן" מציעה מגוון רחב של בגדים לתקופת ההיריון המתאימים לכל אחת, אשר יעזרו לך ליהנות מבגדים גם בתקופת ההיריון
בין אם זה הריון ראשון שלך או ההריון החמישי, כל הריון מלווה בשמחה גדולה והתרגשות מפלא הבריאה, אבל גם בחששות בנוגע לשינויים שצפויים להתרחש בחיים ובגופך. אחד החששות הגדולים שנשים בהריון חוות נוגע לשינויים הרבים שצפויים להתרחש בגוף. יש כאלו שחשות את השינוי בצורה הדרגתית ועבור אחרות השינוי מגיע בהפתעה. בין השינויים הבולטים ניתן למנות את התרחבות אזור הבטן החזה והאגן. הבטן גדלה בכדי להכיל את עוברך, האגן גדל בכדי לאפשר לו לצאת אל העולם בעתיד הלא רחוק והחזה מתמלא במזונו העתידי.
ואז מגיע הרגע שבו הג'ינס שאת כל כך אוהבת כבר לא נסגר עלייך, החזייה לוחצת על החזה הכואב ו"אוף אין לי מה ללבוש" נשמע מחדר השינה פעמיים ביום במקרה הטוב.
קיימת חשיבות רבה לבחירת בגדי הריון שיתאימו עבורך לכל חודשי ההיריון, מהשלב שבו רק את יודעת שאת בהריון ועד לשלב שאין כל ספק שאדם קטן גדל בתוכך.
חשוב שתצטיידי במגוון בגדים  מתאימים כגון מכנסיים נוחות, חולצות, שמלות, חזיות ועוד. אם את אוהבת בד מסוג מסוים עוד מלפני ההיריון, כדאי להמשיך עם אותו סוג הבד גם במהלכו. אין סיבה להתפשר על איכות בגד בהריון, להיפך, זה זמן טוב להתפנק בבגד חדש מחמיא וגם נוח למגע, בדיוק כמו שאת אוהבת.
פרמטר מאוד חשוב הוא ההתאמה של הבגד למאפיינים החדשים של גופך כך שלא ילחץ באזורים שגדלים (וצפויים להמשיך ולגדול) ושיהיה מספיק ארוך על מנת לכסות את הגוף בהתאם לאופנה וקודי הלבוש השונים.
לבסוף ולא פחות חשוב, "בבטן" רוצה שתרגישי טוב אבל גם תיראי טוב. אין סיבה לוותר על השיק גם בזמן ההיריון. תבחרי לך בגדים המתאימים לכל אירוע - בגד יומיומי או בגד מתאים למסיבת סילבסטר יוקרתית. כל שעלייך לעשות זה להיכנס לאתר ולצפות בקולקציה של "בבטן". הכי חשוב שמה שתמצאי יגרום לך להראות ולהרגיש טוב עם עצמך, מגיע לך.
"בבטן" - http://babeten.co.il/
מאמרים מאת תום לביא
מאמרים נוספים מהקטגוריה
גילת זכאי
איזה אמא לא תרצה שלפעוט שלה יהיו מצעים איכותיים
מאמר זה עוסק בחברת withe spring המוכרת דברי טקסיל לבית ולמשפחה
נכתב ע"י גילת זכאי בקטגוריה הורות בתאריך 31.05.14
יריב יריב
איך ללמד ילדים שחייה?
במאמר זה אסביר בקצרה איך כדאי ללמד ילדים שחייה
נכתב ע"י יריב יריב בקטגוריה הורות בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם תום לביא? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*