איך לבחור תכשיטים
צפיות: 1298 \\ מילים: 390 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
תכשיטים בולטים יכולים להוסיף הרבה לתלבושת: מגוון של צבעים, מרקמים, ברק או אפילו רק קצת עניין לתלבושת אחרת בסיסית. עגילים תלויים הם בחירה טובה אם לתלבושת שלך יש מחשוף גבוה או מעניין, או אם הדפוס או הבד בולטים בכוחות עצמם.
 
עוד עניין המבדיל ומגוון מאוד את התכשיטים הוא אבני החן המשובצים בתכשיט, כאשר יהלומים הם כמובן היוקרתיים והשווים ביותר. יש מגוון עצום של אבני חן המשובצות בתכשיטים: יהלומים, אבני טופז, אבני אודם, אבני אמרלד, אבני ספיר, טורמלין, אמטיסט, גרנט, ירקן, טנזניט והרשימה עוד ארוכה.
 
מומלץ לבחור את התכשיטים בחברת אדם קרוב שטעמו דומה לשלך. כשרואים הרבה דברים יפים בבת אחת, המבחר יכול לבלבל ולהשכיח ממך מה את באמת מחפשת ואוהבת. מישהו בעל טעם דומה יעזור לך לחזור לפוקוס ולבחור את התכשיטים שמתאימים לך. יחד עם זאת, צריך להיזהר מהמצב ההפוך- למשל, גם אם אמא שלך היא החברה הטובה ביותר שלך, אם הטעם שלה בתכשיטים מאוד שונה משלך עדיף להשאיר אותה בבית שכן היא עשויה לגרום לך להרגיש חוסר בטחון לגבי הבחירות שלך ולקנות תכשיטים שאינם מתאימים לך. כך או כך, חשוב להבין שמדובר בטעם אישי- הכי חשוב שאת תאהבי את התכשיטים שבחרת ותרגישי בהם יפה.
 
כמו בכל קניה של תכשיט, גם בחירת התכשיטים שתענדי ביום החתונה תעשה על פי הסגנון והעיצוב. את עיצוב העגילים כדאי להתאים לתסרוקת ולאקססוריז של השיער, אותו יש להתאים לעיצוב השמלה. ידיה של הכלה מושכות לא מעט תשומת לב ביום החתונה וצלמים אוהבים להתמקד בתכשיטים ובפרטים הקטנים על מנת להדגיש את הרגעים המרגשים שהם מתעדים. אל תשכחי להתייעץ עם אחותך לגבי בחירות תכשיטים שאת עושה, הדבר בוודאי ינעים לה מאוד ויגרום לה לחוש חלק ממעגל הנשים המשפיעות ביותר בחייך.
 
כדאי גם להתאים את החומר ממנו עשויים התכשיטים לצבע השמלה. שמלה לבנה הולכת נהדר עם תכשיטי פנינה או פלטינה, שמלה בגוון לבן-אוף וויט מתאימה מאוד לתכשיטי זהב וכסף ושמלה בגוון שנהב תיראה נהדר עם תכשיטי זהב.
 
אבני חן קלאסיים לעגילים הם פנינים ויהלומים או אבנים מלאכותיות המדמות אותם. אף שהיום נהוג לענוד תכשיטים יקרים עם יהלומים גם בחיי היום-יום, באופן כללי לא מומלץ לעשות זאת. תכשיטי זהב ויהלומים נחשבים לתכשיטים שמתאימים בעיקר לאירועים מיוחדים ומשתלבים טוב עם שמלות יקרות. בחיי היום-יום מומלץ לבחור בתכשיטים פשוטים וזולים יותר. פנינים נחשבות לאבני חן קלאסיות שמתאימות לכולן ומדגישות את טעמה הטוב של האישה. טוב לבחור תכשיטים שגודלם פרופורציונאלי למידותייך. גם אם אין כל פסול בבחירת תכשיטים בגודל מופרז או זעיר, צרי הרמוניה בין רוב תכשיטייך לבין מידות גופך – למען האמת, כך זה מחמיא יותר.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
תכשיטי מוזה
10 טיפים לשמירה על תכשיטי גולדפילד
10 טיפים קצרים ויעילים לשמירה על תכשיטי גולדפילד מאת תכשיטי מוזה.
נכתב ע"י תכשיטי מוזה בקטגוריה אופנה בתאריך 29.08.15
מעוניינים ליצור קשר עם עומרי סופר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*