איך לבחור נכון שלטים לעסק חדש
צפיות: 1437 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 18.09.14
אם הגעתם לכאן אתם בוודאי נמצאים בשלבים של הקמת עסק חדש, מזל טוב! צפויה לכם חוויה מאוד מאתגרת ומיוחדת, בשלבים ראשונים כל עסק מתמודד עם כישלונות והצלחות, יש לגלות נחישות, חשיבה נכונה ולדעת גם להקשיב ולמצוא דרכים להתפשר. תשומת לב מוקדמת הניתנת לפרטים קטנים כמו שלטים לעסקים תוכל בהמשך לחסוך לכם את העבודה הקשה או למנוע הוצאות כספיות נוספות. כבר בשלבים מוקדמים כדאי יהיה להשקיע בעיצוב נכון של שלט לעסק, מיותר יהיה לרכוש שלט זמני מתוך מטרה להחליפו בעתיד.

אלו שלטים לעסק הכי טובים?

א.      שלט טוב לעסק הוא שלט בולט אל פשוט ולא צעקני, אין כל צורך לחפש את השלט הכי צבעוני, הכי מואר והכי בולט, סוד ההצלחה טמון דווקא בפשטות ואלגנטיות.
ב.      כאשר רוכשים שלטים לעסק יש לזכור כי השלט ישמש אתכם 24 שעות ביממה, אם אתם מעוניינים בשלט מואר בשעות החשכה יש לתכנן את השלט בהתאם.
ג.       השלט צפוי לשרת את הלקוחות שלכם, הקפידו לשלב בו פרטים מדויקים אודות השירותים של העסק, השם, מספרי הטלפון והכתובת במקום. הפרטים יסייעו ללקוח להבין כי הגיע למקום הנכון.
ד.      שלטים לעסק כדאי לבחור תוך חשיבה על עמידות ארוכת טווח, אל לכם להתפשר ולבחור בשלטים זולים אותם יהיה עליכם להחליף בחדשים בתוך כמה חודשים. הזמן שלכם יקר וההתעסקות עם השילוט הקיים מיותרת, העדיפו שלטים איכותיים ועמידים.

כמה עולה להזמין שלט לעסק?

חשוב להבהיר כי שלטים לעסק מתוכננים ומורכבים בהתאם להזמנה אישית, כל שלט חדש מעוצב ומורכב על פי הפרטים המדויקים של בעל העסק. המחירים של השלטים נקבעים בהתאם למורכבות העבודה ועלויות חומרי הגלם. אם אתם מעוניינים בעיצוב גרפי מיוחד, הדפסה הדורשת שימוש בחומרי גלם יקרים או שילוב של גופי תאורה מיוחדים, הדבר יבוא לידי ביטוי בעלויות. נדגיש שוב כי שלטים לעסקים לא קונים בכל שנה וגם לא בכל שנתיים, נצלו את ההזדמנות להרכיב שלט איכותי המייצג אתכם בכבוד ומחזק את תהליך המיתוג. התייעצו עם המומחים בכדי לאתר את השלטים העונים בצורה הטובה ביותר לצרכים ולציפיות שלכם היום ובעתיד.  
תגיות: שלטים לעסק ,
מאמרים מאת ניר שרמן
שלט שמזמין לקוחות פנימה
rnכמו בכל דבר שבו השקעתם מחשבה רבה לפני שבחרתם את בעל המקצוע ואת מה שאתם רוצים ממנו עבור העסק, כך גם צריך לחשוב היטב איזה סוג של שלטים מוארים יעשה את העבודה בצור
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 02.05.16
טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
עיצוב נכון של שקיות נייר הוא השקעה לטווח הארוך, עבודה מקצועית היא סוד ההצלחה בתחום המיתוג.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 27.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אמיר ארונוביץ
זכיינות - הדרך הבטוחה
זכיינות היא שיטה עסקית נפוצה ומוכרת בעולם העסקים שנים רבות. אם אתם נמרצים, בוטחים בעצמכם, נמאס לכם להיות שכירים וגם חולמים לפתוח עסק משלכם, אתם קוראים את הכתבה
נכתב ע"י אמיר ארונוביץ בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 20.02.14
אוריה בן מנחם
המדריך לפלייר המושלם
אחת מאבני הפינה לאירוע מצוין הוא הפלייר שהכנתם לאירוע, אצלנו אתם תיהנו מ 10 שנים ניסיון בהדפסת פליירים לאירועים ועיצובם. משיכת אנשים דווקא לאירוע שלכם יכול להיו
נכתב ע"י אוריה בן מנחם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*