איך לבחור נכון עורכי פטנטים – עצות שימושיות
צפיות: 1486 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
המחשבה הראשונה העולה בראשו של אדם המחפש עורך פטנטים היא מיהו עורך הפטנטים הטוב ביותר? בכדי להצליח אנו מבקשים להקיף את עצמנו באנשי המקצוע הטובים ביותר. הכישורים, הניסיון והמערך הלוגיסטי העומדים מאחורי עורך הפטנטים משמעותיים לקביעת הצלחתו. כאשר בוחרים משרד עריכת פטנטים חשוב יהיה לבחון היטב אלו פטנטים נוהלו על ידם בעבר, כיצד הושלם התהליך ומהו תחום ההתמחות של הצוות.

טרם תבחרו עורכי פטנטים לעצמכם או לפטנט אותו אתם מנהלים, נמליץ על קריאה יסודית של מידע בתחום. תחילה יש לבחון את ההכשרה של עורך הפטנטים, עורכי פטנטים מחזיקים בהכשרות שונות ישנם עורכי דין המציעים סיוע ברישום פטנטים ללא כל ניסיון עריכה או יידע טכני או עורכי פטנטים בעלי יידע טכני אשר אינם מכירים את עולם הרישום. הבחירה המועדפת תהיה עורך דין בעל הכשרה מדעית הממלא תפקיד של עורך פטנטים.

עורכי פטנטים נדרשים בהכשרה של תואר ראשון לפחות בתחום המדעים, זוהי דרישה מינימלית הקבועה בחוק. רוב עורכי הפטנטים מחזיקים בהכשרה של תואר שני ומעלה. השכלה מקיפה יחד עם ניסיון יאפשרו לעורך הפטנטים להעניק לכם שירות טוב יותר, אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

שיחת ייעוץ ראשונית

ישנם עורכי פטנטים המציעים שיחה ראשונה ללא עלות מול אחרים המחייבים בתשלום גם את פגישת הייעוץ הראשונה המשמשת בעיקר להיכרות הדדית. אם עורך הפטנטים דורש תשלום כבר בשיחת ההיכרות כדאי לבצע סקירה מקיפה אודותיו ולבדוק את הכשרתו והמלצות של לקוחות קודמים. חפשו מידע גם על אופיו של העורך, יחסי אנוש, סבלנות, פרסים ומכתבי תודה.

את שיחת הייעוץ כדאי לקיים במשרדו של העורך בכדי לבחון את סביבת הפיתוח ואת תעודות ההכשרה וההשכלה. הקפידו להצטייד בתכנית מסודרת המפרטת את הפטנט ואת התכניות שלכם לעתיד. היכרות אישית שלכם עם התחום ועם התהליך תסייע לכם לשאול את השאלות הנכונות ולבחון טוב יותר את השירות המוצע לכם ואת התאמתו לצרכים ולציפיות שלכם. לקראת פגישת הייעוץ כדאי ללמוד אודות הליך רישום פטנטים, תפקידים של עורכי פטנטים, מתחרים פוטנציאליים ועלויות שכר הטרחה יחד עם תשלומים נוספים.
מאמרים מאת ניר שרמן
תכשיטים שהם יצירות אומנות
תמיד אפשר לראות כיצד עיצובים מודרניים מקבלים את ההשראה מעיצובים ישנים וכיצד כל האופנה של חזרה אל העבר היא לעיתים טרנד זמני ובמקרים רבים אהבה קיימת של אנשים בעלי
פורסם בקטגוריה אמנות בתאריך 14.07.16
פותחים עסק חדש
כל שתכינו את עצמכם לקראת כל מה שאתם צריכים לבצע כך אתם תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים על המסלול הנכון וכי לא נכונות לכם הפתעות גדולות מידי בעבור פעולות שלא בי
פורסם בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 06.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
נטלי לירשט
רילוקיישן לארה"ב: כל מה שצריך לדעת
המאמר מפרט המלצות בעבור אנשים שעוברים לעבוד בארה"ב: החל מבחירת חברת שילוח ומקום מגורים ועד טיפים להתנהלות כספית ולניהול חיי משפחה.
נכתב ע"י נטלי לירשט בקטגוריה יזמות בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*