איך לבחור טבעת אירוסין
צפיות: 1322 \\ מילים: 460 \\ פורסם בתאריך: 31.01.16
קניית טבעת אירוסין לא צריכה להיות חוויה מפחידה. עם הכמות הנכונה של ידע מה לחפש בטבעת, זה יכול להיות תרגול מהנה לבדוק את המומחיות שלך למצוא טבעת בהתאמה לכסף הזמין שיש לך להוציא על הטבעת.
במאמר זה, תוכל ללמוד דברים החשובים ביותר שיש לשקול בעת בחירת טבעת אירוסין לאהובה שלך.

 1 - בחר את החובק המתאים.
החובק הוא החלק המעגלי של הטבעת שיושב סביב האצבע. זה בדרך כלל עשוי מזהב, כסף, פלטינה, אם כי זה יכול להיות עשוי מצירוף אחר של מתכות. כאשר אתה בוחר את טבעת האירוסין שלך, חשוב שתהיה לך תחושה מהו החובק המתאים ביותר עבור ארוסתך. בנוסף, עליך לדעת את הדברים לפני שאתה יוצא לקנות טבעת אירוסין; אתה לא רוצה שינצלו את חוסר הידע שלך למשל בין זהב וזהב לבן. הנה מה שאתה צריך לדעת על סוגים שונים של מתכות:
זהב הוא כתום-צהבהב במצבו הטבעי, והוא בדרך כלל מיוצר בשילוב עם מתכת אחרת לצורך עמידות. יש שמעדיפים את הצבע הצהוב הבהיר של זהב פחות טהור כגון 14K או 10K.
זהב לבן הוא זהב, בשילוב עם מתכות אחרות בכוונה לתת את תערובת צבע אופוואיט (off-white) וחייב להיות מצופה במתכת אחרת - בדרך כלל רודיום - למראה בהיר כסוף.
הפלטינה היא קשה, חזקה ובאופן טבעי כסופה אבל קהה מעט מכדי להחזיק  את רמת ההברקה לאורך זמן בגלל בלאי, דבר שהוא לא בהכרח בעיה. כאשר משבצים את היהלום בטבעת זהב זה גורם לכך שהיהלומים נראים קצת צהבהבים, לכן יהיה בזבוז של כסף לקנות יהלום ברמת צבע גבוהה מאוד לצורך השיבוץ. כדאי לדבר על נושא זה עם חנות התכשיטים כדי לקבל את הצבע המתאים של היהלום ביחס לטבעת.

2 - בחר את השיבוץ ואת היהלום המתאים.
השיבוץ מתייחסת לחתיכה שמחזיקה את היהלום במקום, אשר צמוד לחובק. השיבוץ יכולה להיות "שפדה (עם פינים)" או "בלתי נראה".
חלק מהטבעות משלבים  שיבוץ פלטינה עם חובק זהב לצבע המיוחד רקע של זהב
שיבוץ  עם לוח, או לפחות שש שיניים, יכול להיות בטוח יותר לטבעת שעשויה להישחק במהלך פעילות משמעותית.
הנה  עוד מספר דברים שחשוב לדעת כשמדובר בבחירת השיבוץ  ואבנים יקרות:
יהלום: יהלום הוא החלק החשוב  של הטבעת. מדי פעם, זה נקרא "סלע" בבדיחות דעת. ככל שהאבן גדולה יותר, זה טוב יותר על פי רוב, למרות שזה חשוב יותר ללכת עם אישיותה של החברה שלך ואת העדפות שלה  ולא עם ההנחה הזו.
4 C : אלה הם התכונות -  קראט, צבע, הבהירות והחיתוך של היהלום

3 - בחר את הגודל הנכון.
בחירת גודל הטבעת  הוא חלק חשוב בבחירת טבעת האירוסין הנכונה. דרך אחת שבה אתה יכול להבין מהו גודל הטבעת שלה היא על ידי להגניב החוצה את אחת הטבעות שהיא לובשת הרבה כדי למדוד את הגודל - כל עוד אין לה זמן לשים לב ל זה.
אתה יכול לקחת את גישת טביעת העין (שזו גישה פחות אמינה);גודל טבעת ממוצע הוא כ 7, ואתה יכול לנסות לקבל תחושה של אם האצבעות של הילדה שלך הן קצת יותר גדולות או קטנות יותר מממוצע.
יש לנו מאמר בנושא זה: קביעת מידת הטבעת

להמשך קריאה - איך לבחור טבעת אירוסין
יוני לוז
יוני לוז
רינגסטון טבעות אירוסין - כי טבעת אירוסין היא מתנה לכל החיים
מאמרים נוספים מהקטגוריה
שלי שוורצברג
מדריך עשרת השלבים לבחירת קייטרינג לאירוע מוצלח
להלן 10 הצעדים להבטחת בחירת חברת קייטרינג אשר מתאימה למאפייני האירוע שלכם , כך שהאוכל והשירות באירוע יהיה בלתי נשכח, מהסיבות הנכונות.
נכתב ע"י שלי שוורצברג בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 27.08.14
ליאת מנדלסון
דרכים להוזלת מחיר טבעת האירוסין
למה להתפשר? למה לרכוש טבעת שלאחר זמן קצר בת הזוג תצטרך להחליף או לתקן ולא פחות חשוב מכך – למה לרכוש טבעת בתקציב שגבוה בהרבה מהיכולת הכלכלית?
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם יוני לוז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*