בדיקת מחירים לביטוח רכב ודירה
צפיות: 1652 \\ מילים: 299 \\ פורסם בתאריך: 10.11.12
ההוצאות חונקות אתכם? כל דבר עולה יותר מדי? אולי הגיע הזמן לחסוך? בואו לקבל מידע על ביטוח לרכב ולבית בישראל. כולנו נאצלים להתמודד עם יוקר המחייה בישראל אבל עדיין אפשר לבדוק, להשוות ולחסוך כסף בעיקר כאשר מדובר בביטוח רכב או דירה, כמה דקות של השקעה ותוכלו להוזיל את מחירי הביטוח שלכם במאות שקלים.

בודקים חוסכים- יש המון סעיפים שיכולים להוזיל לכם את הביטוח בצורה משמעותית: לא נוסעים בשבת ברכב? אתם נהגים יחידים? מעל לגיל 40? איך לכם עבר של תאונות, אם כן, כדאי לציין זאת. הפרטים הקטנים יכולים לחסוך לכם עד מאות שקלים בחישוב שנתי.

קיבלתם טלפון מחברת הביטוח? רוצים לבטח את הרכוש בבית? בואו לקרוא כיצד אפשר למצוא ביטוח מקיף לרכב ועל מה צריך להפקיד בכל הקשור לביטוח נהג צעיר.

הצעות מחיר - בקשו לקבל לפחות 4 הצעות בכדי שתוכלו להשוות. הפער יכול לנוע בין 100 שקלים ועד 500 ₪ ויותר. עוד דבר חשוב שכדאי לבדוק הוא מה אתם מקבלים: ביטוח גרירה? רכב חלופי? לכל סעיף יש מחיר וכדאי לוודא שאתם מקבלים את הפוליסה הטובה ביותר.

איפה כדאי לעשות ביטוח? המספרים מראים ש 50 אחוזים מהישראלים עושים ביטוח דרך סוכן פרטי. יש לכך יתרונות רבים: יחס אישי יותר ומענה מקצועי ומקיף. החסרון? לפעמים זה עולה מעט יותר. אם אתם רוצים לעשות ביטוח אצל סוכן כדאי לבדוק שהוא מורשה, מקצועי ומנוסה.

ביטוח מרחוק - אופציה נוספת לעשות ביטוח לאוטו ישירות דרך חברה מובילה. לרוב המחיר אטרקטיבי יותר אבל רמת השירות דורשת שיפור וגם אם חלילה תהיה לכם בעיה ייתכן והטיפול יהיה איטי. בכל מקרה חשוב מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ולוודא שאתם בוחרים בחברה אמינה ומובילה. 

ניהול נכון - כדאי לנהל את כל פוליסות הביטוח שלכם במקום אחד, אם זאת חברה או סוכן פרטי, אם זה ביטוח לבית או ביטוח חיים. במקרה של בעיות או שאלות יהיה לכם נוח יותר להתנהל מול גורם אחד מאשר כמה, בנוסף לרוב זה גם משפיע לטובה על המחיר.
מאמרים מאת ראובן צבי
מאמרים נוספים מהקטגוריה
זיו רייך
מחקר האם כדאי לחדש ביטוח מקיף
המחקר בוחן פרמטרים לכדאיות חידוש ביטוח מקיף מול צד ג המחקר נערך על ידי ד"ר זיו רייך ופורסם בדמרקר
נכתב ע"י זיו רייך בקטגוריה ביטוח רכב בתאריך 24.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ראובן צבי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*