איך בוחרים מזרן אורטופדי
צפיות: 1185 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 25.07.16
זה לא סוד לראות עד כמה פעם היה הרבה יותר פשוט לבחור מזרן כאשר היו מספר של דרגות קושי אשר מתוכן רק בוחרים את זו שהכי אוהבים ונוח לישון עליה, מתקדמים אל עמדת הרכישה ומחכים עד כי יביאו את המזרן החלומי שלנו הביתה. היום העניין נעשה הרבה יותר מסובך כאשר אל אותן דרגות קושי מוסיפים את החומרים החדשים כמו ויסקו ולטקס שמהם מורכבים מזרנים בצורה מלאה או חלקית יחד עם שיטות מתוחכמות שמאפשרות לבודד את הקפיצים ולהעניק את השינה ברמה הכי גבוהה, ממש כמו לרחף על ענן.

הדבר מסתבך עוד יותר במידה ואתם מחפשים אחר מזרונים אורטופדיים מכיוון שאתם סובלים רבות מכאבי גב או שאתם בעלי אלרגיות קשות לקרדית האבק, זאת מפני שישנם דגמים רבים שמאפשרים שינה שמורידה את המתח מן עמוד השדרה ומסננת את כל האבק הזה שלרוב מצטבר על המזרנים של פעם. אז איך יודעים לעשות סדר בכל הסוגים הללו כאשר רק רוצים לישון בנעימים על גבי מזרן שיספק את התחושה הנדרשת לאורכן של שנים רבות?

אורטופדי זה הכי  נוח ובריא – אבל איך בוחרים?

נכון, הדרך הכי טובה לדעת האם המזרן נוח לנו היא על ידי שכיבה על פני המזרנים שנמצאים בחנות, אבל מה בדיוק עושים כאשר מדובר ביותר מעשרים מזרנים בחנות אחת בודדה. מנסים לבודד את אלה שיהיו נכונים לנו על ידי רמת הקושי והמחיר. חשוב שלא לשלול שום מזרן עד שלא נשכבים עליו על מנת לחוות בצורה אישית את מה שהמוכר לעולם לא יוכל להעביר.

שנית, הדגישו את הדברים שחשובים לכם והינם די אישיים עבורכם כמו רגישות לקרדית האבק או כאבי גב שעבורם ימליצו המוכרנים מזרונים אורטופדיים שמאפשרים שינה טובה עם פתרון הולם לבעיה הספציפית שממנה אתם סובלים.
לבסוף, שימו לב כי במקרים רבים המוכרנים מפנים אל מזרנים מאוד ספציפיים, בחרו לשאול גם על מזרנים אחרים ממה שהראו לכם ואל תתמקדו במה שמוצע למכירה בצורה תקיפה יותר מאחרים, אולי תגלו כי אתם מפספסים מזרן הרבה יותר נוח עבור השינה שלכם.
מאמרים מאת ניר שרמן
ציוד ממוכן שתמיד מוכן
ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לייעול כל התהליך של העבודה עם הציוד הזה כדי לקבל את כל מה שצריך מאלה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ובזבוז של זמן עבודה יקר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 10.01.16
דלפק למשרד לסביבת עבודה יעילה ופוריה
המאמר מציע מידע שימושי לבחירת דלפק למשרד יעיל ונוח לעבודה. עיצוב נכון של המשרד משמעותי לקביעת הרגלי עבודה נכונים וקבלת תפוקת עבודה הולמת.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 23.03.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אבי דוידי
טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
מידע חיוני לאלו המבקשים לפעול לרישום פטנט כקניין רוחני תחת שמם או לייצור של אב טיפוס, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.
נכתב ע"י אבי דוידי בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
ליאת מנדלסון
מזרונים – הבחירה אינה צריכה להיות קשה
בוא נודה על האמת, רכישת מזרון הוא איננו הליך פשוט בשל שני גורמים עיקריים: ראשית כל, מדובר על הגב שלנו ואנו רוצים לספק לו את התמיכה הטובה ביותר. במידה ואינכם יוד
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*