איך בוחרים טבעת אירוסין?
צפיות: 1238 \\ מילים: 337 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
לא הרבה אנשים יודעים אבל רכישה של טבעת יהלום עבור אירוסין הוא מנהג שהתחיל את דרכו באירופה של לפני יותר מ- 1500 שנה וכמובן שבסיפור היו קשורים גבר ואישה שהמעמד שלהם היה הכי קרוב שיש למלוכה ועם כל כך הרבה ממון הגבר העניק מתנה לאשתו לעתיד טבעת אירוסין עם יהלום. מאותו רגע הענקת טבעת לאישה מתוך מעמד של אירוסין היה משהו אשר שמור אך ורק לבני מעמד האצולה שיכלו להרשות לעצמם לרכוש פריט כה יוקרתי. כיום הענקה של טבעת אירוסין הוא כבר אקט שכל גבר שמציע לאישה שלו נישואין מבצע כאשר טבעת האירוסין עדיין משתנה בערך שלה לפי הממון של כל גבר, כאשר כל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה תכין גם מגש שלם של טבעות אירוסין עם יהלומים נוצצים.

מה משפיע על ערך הטבעת
טבעת יהלום יכולה להיות מורכבת מיהלום קטן אבל מאוד איכותי מבחינת הבהירות ורמת הניקיון ולעלות מחיר של כמה אלפי שקלים או להיות עם יהלום גדול ורמת ניקיון ובהירות בינוניים ולעלות הרבה הרבה יותר. ככל שכל המרכיבים של היהלום יהיו בעלי ערך גבוה כך המחיר של היהלום לבדו יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים. דבר זה משאיר הרבה מקום לניווט כך שכל אדם יכול לבחור לעצמו את היהלום עם הליטוש שמתיישב בצורה הכי יפה על העיצוב שהאישה הכי תאהב. אסור לשכוח כי אחרי הכל יש גם את עניין המותג ומשקל הזהב שגם לא זולים כלל. גישה ראשונית אל חנות תכשיטים תחשוף את המחירים של השוק ותכין בצורה הכי טובה לקראת רכישה, כאשר מומלץ ללכת אל חנויות שידועות באיכות היהלומים ובמחירים טובים.

איך יודעים איזו טבעת לבחור?
מבט מהיר בטבעות אירוסין אשר מופיעות בחנויות תכשיטים שמפרסמות את דגמי הטבעות גם באתר האינטרנט שלהן יראה כי יש מבחר רחב של טבעות גם לאחר שמצמצמים את טווח החיפוש למחיר מסוים. אז איך יודעים לבחור את הטבעת שהכי תמצא חן בעיניה? לרוב, הדרך הכי בטוחה היא לקחת מישהי שמכירה את האישה בצורה מאוד טובה ויכולה לדעת בדיוק אלו טבעות היא תאהב ואלו טבעות ממש כדאי שלא לרכוש. לפעמים ישנו דגש בבחירה של חנות תכשיטים ממותגת על פני חנויות אחרות ולכן חשוב מאוד להתייעץ טרם הרכישה כדי שהצעת הנישואין תהיה נכונה מכל ההיבטים.
מאמרים מאת ניר שרמן
מפרסמים בצורה יעילה וחסכונית
באופן זה, גם הלקוח חשוף לפרסום הקבוע בכל פעם שהוא משתמש במוצר(ולכן חשוב להתאים מוצר שיהיה בשימוש גבוה), וגם אנשים שנמצאים מסביבו נחשפים שוב ושוב לפרסום של המותג
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.02.16
פורשים צל
תמיד מנסים למכור לנו חומרים אשר מיוצרים בחו"ל. במקרה של מפרשי צל הייצור המקומי עונה על הדרישות של מזג האוויר המקומי בצורה יותר טובה מכל יתר המתחרים הבינלאומיים,
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
סוגי יהלומים – האם ניתן להבחין ביהלום מזויף?
הנה הגיע הרגע לו חיכית תקופה ארוכה, הרגע בו תכרע ברך ותציע לבת זוגתך נישואין וכעת...
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 20.02.14
דינה ימניק
היכולת לפתוח דף חדש אחרי משבר בזוגיות
האם זה בכלל אפשרי ? האם אפשר למחוק את מה שהיה שקרה? אכן כן! אפשר לפחות לנסות לפתוח דף חדש. זה לא קל זה מצריך מאיתנו לקחת החלטה אך שווה לנסות.
נכתב ע"י דינה ימניק בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*