איך בוחרים טבעת אירוסין?
צפיות: 1318 \\ מילים: 337 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
לא הרבה אנשים יודעים אבל רכישה של טבעת יהלום עבור אירוסין הוא מנהג שהתחיל את דרכו באירופה של לפני יותר מ- 1500 שנה וכמובן שבסיפור היו קשורים גבר ואישה שהמעמד שלהם היה הכי קרוב שיש למלוכה ועם כל כך הרבה ממון הגבר העניק מתנה לאשתו לעתיד טבעת אירוסין עם יהלום. מאותו רגע הענקת טבעת לאישה מתוך מעמד של אירוסין היה משהו אשר שמור אך ורק לבני מעמד האצולה שיכלו להרשות לעצמם לרכוש פריט כה יוקרתי. כיום הענקה של טבעת אירוסין הוא כבר אקט שכל גבר שמציע לאישה שלו נישואין מבצע כאשר טבעת האירוסין עדיין משתנה בערך שלה לפי הממון של כל גבר, כאשר כל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה תכין גם מגש שלם של טבעות אירוסין עם יהלומים נוצצים.

מה משפיע על ערך הטבעת
טבעת יהלום יכולה להיות מורכבת מיהלום קטן אבל מאוד איכותי מבחינת הבהירות ורמת הניקיון ולעלות מחיר של כמה אלפי שקלים או להיות עם יהלום גדול ורמת ניקיון ובהירות בינוניים ולעלות הרבה הרבה יותר. ככל שכל המרכיבים של היהלום יהיו בעלי ערך גבוה כך המחיר של היהלום לבדו יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים. דבר זה משאיר הרבה מקום לניווט כך שכל אדם יכול לבחור לעצמו את היהלום עם הליטוש שמתיישב בצורה הכי יפה על העיצוב שהאישה הכי תאהב. אסור לשכוח כי אחרי הכל יש גם את עניין המותג ומשקל הזהב שגם לא זולים כלל. גישה ראשונית אל חנות תכשיטים תחשוף את המחירים של השוק ותכין בצורה הכי טובה לקראת רכישה, כאשר מומלץ ללכת אל חנויות שידועות באיכות היהלומים ובמחירים טובים.

איך יודעים איזו טבעת לבחור?
מבט מהיר בטבעות אירוסין אשר מופיעות בחנויות תכשיטים שמפרסמות את דגמי הטבעות גם באתר האינטרנט שלהן יראה כי יש מבחר רחב של טבעות גם לאחר שמצמצמים את טווח החיפוש למחיר מסוים. אז איך יודעים לבחור את הטבעת שהכי תמצא חן בעיניה? לרוב, הדרך הכי בטוחה היא לקחת מישהי שמכירה את האישה בצורה מאוד טובה ויכולה לדעת בדיוק אלו טבעות היא תאהב ואלו טבעות ממש כדאי שלא לרכוש. לפעמים ישנו דגש בבחירה של חנות תכשיטים ממותגת על פני חנויות אחרות ולכן חשוב מאוד להתייעץ טרם הרכישה כדי שהצעת הנישואין תהיה נכונה מכל ההיבטים.
מאמרים מאת ניר שרמן
בחירת סגנון עבור עיצוב פנים של הבית
עיצוב פנים ברמה גבוהה יכול לשפר את איכות החיים, להעניק תנאים נוחים ולהעלות את ערך הנכס. העיצוב מתבצע בדרך כלל בדירות חדשות
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 07.07.14
מתחתנים בעיר הגדולה
אם אתם שואלים את עצמכם מדוע דווקא לחפש אחר מקום לחתונה בתל אביב, כנראה שחתונה שתערכו בתל אביב לעולם לא תענה על הציפיות שלכם מכיוון שאתם לא מכילים בתוככם את הדבר
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
סעיפים מרכזיים אליהם יש לשים לב בעת בחירת טבעת אירוסין
על מנת להצליח להגיע אל רכישה נכונה ומושכלת חשוב לדעת מספר נתונים אודות טבעות למטרות אירוסין.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 08.10.13
ליאת מנדלסון
טבעת אירוסין בדיוק לפי טעמה של בת הזוג
במידה והתשובה היא כן (וסביר להניח שהתשובה היא כזו) הרי שאוצר גלום מונח לפנייך בביתך. שם תוכל למצוא את כל התשובות שאתה מחפש.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 16.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*