אז החלטתם לבנות אתר לעסק שלכם, מה עכשיו?
צפיות: 1429 \\ מילים: 366 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
אתר או אתר אינטרנט, דפי טקסט או יישומים בעלי מכנה משותף תחת כתובת משותפת ולעיתים גם שרת משותף (Server) אשר נמצאים ברשת האינטרנט. בדרך כלל אתרים מנוהלים על ידי מנהל אחד, או קבוצת מנהלים, כאשר התוכן עשוי להיות של מנהלי המערכת בלבד (אתרים עסקיים) או פתוח לציבור (כמו פורומים).

כאשר רוב תושבי מדינת ישראלים מעבירים את זמנים הפנוי בגלישה באינטרנט, עבור חדשות, משחקים וקריאת מאמרים – ישראלים רבים מנצלים את רשת האינטרנט עבור חיפוש בעלי מקצוע באזורם, אם זו חנות או אינסטלאטור, עסקים רבים מבינים זאת ופונים לבעלי מקצוע המתמחים בבניית אתרים על מנת לפתוח אתר אינטרנט ובכך להשתלב בעידן ההולך והמתפתח – עידן האינטרנט.

עסקים הם לא היחידים שפונים לרשת האינטרנט במטרה לפרסם מטרותיהם, הרשת היא גם זירה לאתרים בעלי תוכן פרטי, בלוגים ואתרי מתכונים אשר מפרסמים את תכניהם באמצעות מערכות מוכנות וחינמיות (וורדפרס לדוגמה) או דרך מערכות לפתיחת אתרים בחינם.

לבניית אתר מקצועי, רוב העסקים יפנו לחברת בניית אתרים – אשר מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט מותאמים לעסקים וחברות. חברות בניית האתרים יעצבו, יכתבו תכנים ויקדמו את אתר האינטרנט ברשת ובמנועי החיפוש השונים. חברות בניית האתרים ידאגו לכל המסביב – אחסון האתר, כתובת האינטרנט (דומיין) והבאת הגולשים – ואתה רק תדאג לשלם בזמן.

לא כל מי שבונה אתר רוצה לשלם עבורו, ולכן קיימות ברשת מערכות רבות לבניית אתרים בחינם, וגם מערכות תוצרת ישראל אשר מאפשרות פתיחת אתר בחינם וללא מאמץ כספי. מערכות בניית האתרים מספקות כלים שונים אשר יאפשרו פתיחת אתר בעיצוב מותאם אישית, כתובת מקוצרת ומערכות לכתיבת תכנים (CMS).

פתיחת אתר בתשלום, עשויה להיות עדיפה במובנים רבים מפתיחת אתר באמצעות מערכת לבניית אתרים בחינם, כאשר התוכן מותאם לצרכי העסק או החברה, העיצוב מתוכנן ומשלב בעמודי האתר ממשקים שונים לחוויית לקוח מקסימאלית וחישת האתר.

באמצעות מערכות לבניית אתרים בחינם, נוכל להגיע ללא מעט תוצאות אשר היינו מגיעים אליהם בתשלום לחברת בניית אתרים, לכן במקרים רבים נעדיף כבעלי עסקים לפתוח אתרים גם באמצעות מערכות חינמיות לבניית אתרים או דרך אתרי בניית אתרים בחינם.

מערכות לבניית אתרים עשויות לשמש בוני אתרים ובעלי עסקים לשימושים שונים, ישנם מערכות שמאפשרות בניית אתרי תוכן (CMS), מערכות לבניית בלוגים (BLOG), מערכות לפתיחת פורומים, גלריות, חנויות אינטרנטיות ועוד.

השלב הראשון בהקמת אתר האינטרנט שלנו הוא התכנון, נצטרך לחשוב ולתכנן לפני שנתחיל לפעול בבניית האתר על כלל המרכיבים אשר יחולו על האתר (לדוגמה: עיצוב, תוכן, אפיקי פרסום וקידום האתר)
אסף פריסייט
אסף פריסייט
אסף
פריסייט - בניית אתרים בחינם
מאמרים נוספים מהקטגוריה
חן גוהר
שירותי ניהול ואחזקת אתרי אינטרנט
מנהל האתר, מעצם תפקידו, לוקח למעשה אחריות על הרבדים השונים הקשורים באתר ומוטלות עליו משימות רבות, כמו למשל אחסון, דומיין, שיווק, יצירת שיתופי פעולה ועוד...
נכתב ע"י חן גוהר בקטגוריה בניית אתרים בתאריך 07.11.12
טל גולדפרב
איך להקים אתר אינטרנט מצליח?
לא פשוט להקים אתר אינטרנט יוצא דופן. נראה שכולם נעזרים באותם טריקים וכבר קשה עד בלתי אפשרי להמציא את הגלגל מחדש.
נכתב ע"י טל גולדפרב בקטגוריה בניית אתרים בתאריך 21.10.12
מעוניינים ליצור קשר עם אסף פריסייט? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*