אולמות אירועים מול גני אירועים
צפיות: 1534 \\ מילים: 334 \\ פורסם בתאריך: 18.03.14
אחרי הצעת הנישואין המרגשת, תמיד מגיע השלב המיוחד של תכנון וארגון החתונה.
השלב הראשון בארגון החתונה הוא סגירת מקום לאירוע.

בפני מתחתנים רבים עולה דילמה מאוד קשה - היכן לחגוג? אולם אירועים או גן אירועים?
כל אחד מאיתנו דמיין את החתונה שלו בראש מגיל נורא צעיר, זו יכולה להיות חתונה אינטימית ומצומצמת בתוך חורשת יער או חתונה גרנדיוזית באולם אירועים מפוצץ - מה הסגנון שמתאים לכם? במאמר זה נברר.

ראשית כדאי להזכיר שלפני שבוחרים אולם אירועים צריך להסתכל על סוג הקהל המוזמן ולברר איפה הוא או לפחות רובו ירגיש יותר בנוח , במידה והמוזמנים יותר בכיוון של שאנטי, יערות ומקומות מיוחדים - ניתן ללכת על מקום נחמד בטבע. במידה ואף אחד מהמשפחה לא מוותר על רחבת ריקודים מהודרת, מקום סגור וממוזג - אז כמובן שנלך על אולם אירועים.
בנוסף שיקול אחר הינו כמות המוזמנים שיש לכם - אולם אירועים יכול להכיל הרבה יותר אנשים מאשר מקום קטן בטבע , ולכן לפני
שאתם בוחרים מקום לאירוע אתם צריכים לשקול את הבחירה שלכם גם לפי כמות המוזמנית.
דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא מיקום אולם אירועים (או גן האירועים) בו אתם תחגגו - מומלץ שמיקום אולם האירועים יהיה כמה שיותר קרוב למרבית האורחים שלכם, במידה והוא לא ממש קרוב תצטרכו לארגן הסעה מאורגנת למרבית האורחים שלכם - ומניסיון שלנו זהו כאב ראש לא קטן, לכן מאוד מומלץ לבחור אולם אירועים הנמצא במקום אסטרטגי ונוח לקהל המוזמנים שלכם.
אז לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ולכן אציג פה את היתרונות והחסרונות של כל אופציה.

אולמות אירועים

במידה ואתם מתחברים למקומות סגורים וממוזגים, ופחות מתחברים לטבע, עצים ומקומות פתוחים, אולם אירועים הוא הפתרון בשבילכם. אולמות אירועים עובדים בכל ימות השנה, גם אירועי קיץ וגם אירועי חורף. 

גני אירועים

במידה ואתם מתחברים דווקא יותר לטבע, נופים ושטחים פתוחים - לכו על גן אירועים. במידה והלכתם על גן אירועים קחו בחשבון מספר דברים - המחיר הוא יותר יקר , בנוסף, ישנן עלויות נוספות ש״יצוצו״ עבורכם מכיוון שאתם חוגגים בשטח פתוח ולא בשטח סגור - תכינו את עצמכם מראש. תקליטן לחתונה יכול לדרוש כסף נוסף עבור אירוע חוץ , הגברה, תאורה, וציוד נוסף שצריך לארגן.

מקווים שמאמר זה עזר לכם בבחירת מקום לאירוע שלכם.
טל לוי
טל לוי
האירוע שלנו הוא אתר לארגון ותכנון חתנוה
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
איך להרכיב תפריט קייטרינג לאירועים קטנים
הזמנה של קייטרינג לאירועים קטנים יש להרכיב תוך התייחסות לטעמים של המנות, לשיקולי עלויות וגם להעדפות של כלל האורחים, הבחירה אינה פשוטה!
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 28.10.14
shiri tayari
אירועים טעימים
במאמר זה נספק לכם את כל המידע על אירועים טעימים. אירועים מסוג זה הנם אירועים לכל מטרה במסגרתם ניתן לצרוך קייטרינג מכל הסוגים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 18.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם טל לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*