אולי אתם תשברו שיא גינס בישיבה על כיסא מחשב
צפיות: 1579 \\ מילים: 374 \\ פורסם בתאריך: 30.07.14
מהו לדעתכם הספורט הכי קל ופאסיבי בעולם? רמז: אתם עושים המון ממנו מדי יום, יש מצב שממש עכשיו בעת קריאת שורות אלה, אבל מעולם לא חשבתם להפוך אותו למקצוע, או אפילו לתחביב, ובטח שלא חשבתם לשבור שיא גינס. ובכן רבותיי, מדובר בישיבה תחרותית – ענף ספורט שניתן להתחרות בו אפילו בעת התרווחות על כיסא מחשב או על ספת טלוויזיה, וכן, גם לשבור בו שיאים.

בינואר 2010, בחור אחד משיקגו, קוראים אותו ג'ף מילר, שבר שיא גינס בישיבה תחרותית בפעם השלישית ברציפות. במשך 72 שעות רצופות, ללא שינה, הוא בילה בישיבה תוך כדי צפייה בעשרות תכניות טלוויזיה שהעבירו לו יפה את הזמן. מילר בן ה-26 השתתף במרתון שקיים ערוץ ESPN  וגבר על שלושה מתחרים אחרים. הכללים היו דיי פשוטים: לא לישון, ולא לעזוב את הכיסא מלבד לשלוש הפסקות ביום לטובת שירותים ולחמש דקות של מתיחות מדי שעה.

בנוסף לשבירת שיא הגינס, מילר זכה בגיפט קארד הטעון באלף דולר לטובת רכישת טלוויזיה חדשה, בחבילת שירותי כבלים/לוויין לבחירתו למשך שנה וב"גביע בטטת הכורסה" הנחשק של ערוץ ESPN  שהצטרף למדף הגביעים שכבר יש למילר מהתחרויות בשנת 2008 ו-2009.

יש שיאים שהביאו גאווה לשובריהם לא רק על שום משך הזמן הרב ביותר שניתן לשבת על כיסא, כי גם על כמות האנשים הגדולה ביותר שיושבים על כיסא אחד. השיא הזה נשבר ב-16 בספטמבר 2013 במקאו בסין, כאשר 1,666 משתתפים הצליחו להתיישב על כיסא. איך הם הצליחו לעשות את זה? סינים הם כידוע אנשים קטנים. אין מצב שזה היה צולח עם כמות זהה של אמריקנים חובבי פאסט פוד.
גם ליפנים לא חסר זמן פנוי כדי לשבור שיא גינס משלהם ביצירת הכיסא האנושי הארוך ביותר. ב-28 באוקטובר 2012, התאספו למעלה מ-1,300 אנשים בפארק בעיר אונוג'ו לטובת מטרה חשובה – לשבת אחד על ברכי השני בשורה ארוכה מאוד. מדובר היה בניסיון לשבור את שיא הגינס הקודם של כמות האנשים הגדולה ביותר שיושבים על כיסא אחד שעד לשנת 2013 (כפי שקראתם מקודם) עמד על 1,058 אנשים. בשיא הקודם הזה החזיקה קבוצה מסינגפור. כפי שאתם מבינים, מתיחות עזה שניתן לחתוך בסכין יש לא רק במזרח התיכון...

את שבירת השיא של הכיסא האנושי ארגנה לא פחות מאשר ממשלת אונוג'ו בכבודה ובעצמה במסגרת חגיגות יום השנה ה-40 לעיר. השיא הזה היה מבחינת הממשל ביטוי לאמון ולאחדות העם.

אז מה אתכם, מתכננים לשבור שיא בישיבה של כל המשרד על כיסא מחשב אחד? אל תשכחו לצלם את זה ולהעלות ליוטיוב!

המאמר נכתב בשיתוף מיטב ציוד משרדי
מאמרים מאת דודי שרון
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רואי קלבו
ייצור צינורות פלסטיק
ייצור צינורות פלסטיק על ידי מחזור חומרי גלם
נכתב ע"י רואי קלבו בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 21.07.14
אנה כהן
המטבח הירוק – כלי אחסון מזכוכית
אחרי שנים של פיתוחים, התפתחות ופיתוח המודעות לאיכות הסביבה אנחנו חוזרים אחורה בזמן , לשנים בהם הכל היה פשוט וקצת יותר זול. האנרגיה הירוקה והשמירה על הסביבה מתחי
נכתב ע"י אנה כהן בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם דודי שרון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*