אבטחת טיולים בחופשת החגים
צפיות: 1267 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 14.11.14
תקופת החגים היא זמן טוב לבלות ולצאת לנופש עם המשפחה, בהנחה שאנו יוצאים לטיול מאורגן בחול עלינו להיערך בהתאם. ההיערכות כוללת מעבר לבחירת היעד לטיול גם בחירת חברה שתספק לנו את הנדרש לטיול. כאשר אנו מטיילים בחול בקבוצה אחד הדברים החשובים שיש לוודא הוא קיומה של אבטחת טיולים. אבטחת טיולים מאפשרת לנו לצאת לטיול תוך הבנה כי שומרים עלינו. המאבטח הינו בעל הכשרה במתן עזרה ראשונה בעת חירום.

לא רק אבטחת טיולים גם סדר וארגון
היציאה לחול יכולה להיות מהנה ביותר ובכלל זה גם האתרים בהם נבקר ונתייר. טיול מאורגן מחייב אבטחת טיולים מסיבות שונות כאשר הראשונה שבהם היא שישנם גורמים עוינים בחול שרוצים לפגוע בנו. אם בחרנו חברת טיולים מקצועית שמעסיקה גם אבטחת טיולים הרי שאנו מבטיחים לעצמינו טיול מהנה וללא פגיעות. נוסף על האבטחה הפיזית ישנו גם עניין הסדר והארגון. אבטחת טיולים מעבר לתפקיד האבטחה אמונה גם על כל הקשור לסדר וארגון. כאשר מוכתבים כללים על ידי המאבטחים אנו נהיה בטוחים כי גן מבחינת לוחות הזמנים נעמוד בקצב וגם הטיול יתנהל באופן מסודר וללא תקלות. כאשר אבטחת טיולים אמונה על סימון מסלולי הטיול, ליווי בעת הצורך, ארגון הקבוצה ובדיקה שאין אף אחד שנעלם או חסר.

לא רק אבטחת טיולים גם בריאות ועזרה ראשונה
כאמור על המטיילים שומרת חברה לאבטחת טיולים. נוסף על הסדר וארגון, שמירה ובחירת מסלולים נכונים, אבטחת טיולים גם נותנת מענה של עזרה ראשונה במקרה של פציעה, כוויה, הכשת נחש ורעלים בכלל. ההכשרות והקורסים אותם עובר המאבטח מאפשרות מתן טיפול מיידי ברגע הפציעה. חשוב לציין כי המענה הרפואי אינו זר לנו אולם בחול אין מרפאות זמינות וגם אם יש סביר להניח שהיא אינה מסוגלות לתת מענה מייד כמו שאבטחת טיולים צמודה יכולה לתת. ההכשרות אותם עובר המאבטח כוללות בין היתר מענה מהיר ומיידי עד שמגיעה עזרה רפואית מקצועית ומלאה. חשוב לציין כי מאבטחים שנבחרים לאבטחת טיולים הינם בעלי כושר גבוהה ועוברים קורסים בתדירות קבוע על מנת ללמוד ולהתמקצע בתחום ולתת את המענה הטוב ביותר בזמן אמת.
מאמרים מאת יחי כ
פינת המנוחה שלנו עם עיצוב פנים מותאם אישית
איך לעצב את אזור המנוחה שלנו כדי באמת להשפיע על איכות החיים ולא רק על המראה...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
עיצוב גינות והכנת השטח לעבודה
הכנות מקדימות לעיצוב הגינה, במאמר זה נעסוק במספר נקודות חשבות שצריך להכיר לפני שמעצבים את הגינה
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 28.10.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
נופש באילת במחיר השווה לכל כיס!
בתקופה הכלכלית הקשה של היום, קשה לנפוש הכול צריך להיות מחושב, אך אם אתם יורדים לאילת כמשפחה או כזוג ואולי כמה חבר'ה שרוצים ליהנות תיווכחו כי העיר הזאת מציעה מקו
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 29.12.12
סוזן בר הפקות
טיול חברה בארץ
טיול חברהrnהרוח על הפנים, השמש מלטפת, המשקאות הקרים מצננים את הגרון, האווירה טובה. טיול חברה נתפס פעמים רבות כטיול סתמי ומשעמם אבל בעצם, טיול חברה יכול להיות חוו
נכתב ע"י סוזן בר הפקות בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 23.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם יחי כ? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*